Anasayfa Vefvef Kimdir Hizmetlerimiz Vefvef Tavsiyesi Galeri & Video & Yorum Makaleler İletişim

      Çocuğunuza bir doğum günü partisi düzenlemeyi düşünüyorsunuz. Belki de bu parti bir doğum günü için değilde herhangi bir özel gün için. Hatta belki de düzenleyeceğiniz bu parti sıradan bir günde olacak. Ama o gün için emin olmak istediğiniz tek şey çocuğunuzun arkadaşlarıyla bol kahkahalı, eğlenceli, unutamayacakları bir gün geçirmeleri olacak. Böyle bir durumda çocuklarınızı eğlendirecek birine ihtiyacınız var ise sizin için doğru olan kişi kesinlikle “Vefvef”tir.

      Etkinliğiniz ister kalabalık bir okul sahnesinde olsun, ister evinizin küçük bir odasında, kahkaha ve sihir dolu bir gün geçirmeleri için yapmanız gereken tek şey doğru hizmet paketimize karar vermek…

      Düşündüğünüz aktiviteye uygun etkinlikler çocukların yaş grubuna, mekana ve aktivitenizin süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Her etkinlikte komedi ve sihir sabit olarak bulunmakla beraber; sosis balonlar, boyamalar, oyun ve yarışmalar değişkenlere göre yer almaktadır. Detaylar için +90  539 656 25 11 nolu telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz….


1 Saatlik Komedi, Sihir Gösterisi: Anasınıfınızda, okulunuzda, evinizde, bir restaurantta veya cafeteryada bir kutlama yada eğlence düzenlemeyi düşündüğünüz etkinlikleriniz için 1 saatlik paketimiz.

2 Saatlik Komedi Sihir Gösterisi: Anasınıfınızda, okulunuzda, evinizde, bir restaurantta veya cafeteryada bir kutlama yada eğlence düzenlemeyi düşündüğünüz etkinlikleriniz için 2 saatlik paketimiz.

3 Saatlik Komedi Sihir Gösterisi: Anasınıfınızda, okulunuzda, evinizde, bir restorauntta veya cafeteryada bir kutlama yada eğlence düzenlemeyi düşündüğünüz etkinlikleriniz için 3 saatlik paketimiz.

Toplu Okul Gösterileri (1 Saat): Okulunuzun tiyatro salonunda yada herhangi bir sahnede düzenlemeyi düşündüğünüz etkinlikleriniz için 1 saatlik paketimiz.

Sihirbazlık Kursları ve Sosis Balon Kursları: Çocuklarınızın sihirbazlık veya sosis balon sanatını öğrenmesini isterseniz tercih edebileceğiniz paketimiz.