Anasayfa Vefvef Kimdir Hizmetlerimiz Vefvef Tavsiyesi Galeri & Video & Yorum Makaleler İletişim

      Çoğu aile yaklaşık 2 saat sürecek olan bir partinin tamamını organize etmekle başa çıkamaz. Yada o günü unutulmaz kılmak için daha profesyonel kişilere ihtiyaç duyarlar. Burda devreye palyaçolar yada animatörler girerler.

      Palyaçolar ve animatörler belki çok ucuz değiller, ama 3 yaş üstündeki çoğu çocuk için paha biçilemez mutluluklardır. Eğer doğru palyaço veya animatörlerle çalışırsanız şüphesiz mükkemmel bir partiniz olur.

      Palyaçolardan yada animatörlerden yardım almak istiyorsanız onları bulmanın en iy yöntemi tavsiyedir. Daha önce palyaço ve animatörle çalışmış ailelere fikirlerini sorun. Onlara ulaşmaya çalışın.

      Bunun dışında alternatif olarak reklamlardan,rehberlerden ve internetten de onlara ulaşabilirsiniz. Bu durumda da referans istemek, daha önce çalıştıkları insanlara ulaşmak istemek en doğal hakkınız. Çalışacak kişilerin kimler olduğunu sorunuz.

      Eğer size "Palyaço Abur Cubur" gibi bir cevap verirse bu sizi tatmin etmemeli. Çünkü Genelde çok sık yapılan bir şey aynı karakteri pek çok farklı kişinin canlandırmasıdır. Bu durumda da kimin ne kadar iyi olduğunu anlayamazsınız. En iyisinin kim olduğunu öğrenmeye çalışın ve onu isteyin.

      Değişik kuruluşlar size paket olarak değişik programlar sunarlar. Ve paranızın karşılığında size ne verecekleri çok önemlidir, bunu sormak hakkınızdır.

 

Not: Bu yazı D. Vefik İZGİ tarafından yazılmıştır. İzinsiz kullanılması yasaktır...

PALYAÇO BULMAK